Teleurstelling bij DONK na late gelijkmaker
Teleurstelling bij DONK na late gelijkmaker Foto: Tony Buijse

DONK maakt karwei weer niet af: ‘Teleurstellend resultaat’

Nieuws 666 keer gelezen

IJSSELSTEIN - DONK had een nuttige driepunter kunnen bijschrijven in IJsselstein. De Gouwenaars verspeelden echter een 0-2 voorsprong en stapten met een 2-2 gelijkspel van het veld. Een teleurstellend resultaat, luidde het oordeel van trainer Jos Verweij.

Het is telkens ‘net niet’ bij de geel-witten. In diverse duels na de winterstop greep DONK te weinig punten. Ook tegen VVIJ was sprake van een hapering na een vlotte voorsprong. Verweij rekende na het voorspoedige begin niet als enige op een overwinning.

,,We waren de bovenliggende partij. Met 0-2 had ik graag de rust bereikt. Het tegendoelpunt vlak voor de pauze gaf de tegenstander weer moed. In de tweede helft stond onze verdediging als een huis. Daarom is het jammer dat we in de 87ste minuut de gelijkmaker moesten incasseren. Niettemin ben ik tevreden over de collectieve bereidheid van de groep om voor de winst te gaan. We misten nogal wat basisspelers. Mogelijk kunnen ze over twee weken weer aan de bak.”

De opstelling van DONK was voor de Woerdense oefenmeester een puzzel in de aanloop naar het treffen met concurrent VVIJ. Bas van der Eem (uitje), Jordi de Jong (lies), Ricardo van Rijswijk (hamstring) en Roy van der Graaf (spierblessure) waren niet beschikbaar.

De lacunes werden opgevuld door Dennis Gelderblom, Damian van Veen, Jason de Freitas en Thijn Hulscher. DONK was beter bij de les dan het apatische VVIJ. De thuisclub toonde weinig lef en speelde de bal in het eerste half uur doelloos rond. VVIJ-trainer Jesse Donker maande zijn spelers om meer tempo te maken, maar die boodschap kwam niet over.

,,Pas bij 0-2 werden ze wakker. Daarna waren we iets doortastender en scoorden 1-2. Dat zetje hadden we nodig. Uiteindelijk vond ik dat het gelijkspel de verhoudingen goed weer gaf.”

DONK kwam via een subliem hakje van Bas Houdijk – na een voorzet van Jason Sriwiran – op 0-1. Daarna schoot diezelfde Sriwiran de bal na een afgeslagen hoekschop via het been van een verdediger langs VVIJ-doelman Dean Kaya: 0-2.

VVIJ-trainer Donker greep meteen in en posteerde Ido Looren de Jong achter de frontlinie. VVIJ was opeens wakker. Giorgio Moolenbeek zorgde met een prima schot voor 1-2. In het tweede bedrijf lukte het DONK niet om nummer 3 te produceren. Looren de Jong redde een niet meer verwacht punt voor de thuisclub: 2-2.

Pieter van der Laan

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 23 minuten geleden
Kritische partijen willen pas verder na herstel vertrouwen, anderen willen door: ‘Schuif aan’
De huisartsenpost wil van de waarnemer af.
Nieuws 7 uur geleden
Huisartsenpost Gouda wil helemaal van waarnemer af na seksueel getinte opmerkingen, maar rechter houdt dat tegen
Ellis van Liempt werd verrast tijdens haar afscheid.
Nieuws gisteren
Vrijwilligerspenning voor Ellis van Liempt van Goudse Reddingsbrigade
Punselie organiseert een open verkoopdag.
Nieuws gisteren
Punselie houdt open verkoopdag van complete inventaris

Advertenties uit de krant

Goudse Geluksbakker Elisabeth vertelt overr financiers
Nieuws 28 apr, 14:16
Koekjesgeluk met de Goudse Geluksbakkers: Elisabeth bakt Financiers
Gouda Bruist organiseert een bijeenkomst in de Chocoladefabriek.
Nieuws 28 apr, 14:14
Gouda Bruist helpt Goudse initiatieven zichtbaarder te maken: bijeenkomst in Chocoladefabriek
De Oude Begraafplaats organiseert verschillende activiteiten.
Nieuws 28 apr, 14:13
3 en 4 mei: activiteiten op de Oude Begraafplaats
Afbeelding
112 26 apr, 21:31
Auto en lijnbus botsen op N228 bij Haastrecht
Minnie Lisapalij uit Gouda is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau
Nieuws 26 apr, 18:10
Goudse voorvechter voor doven krijgt koninklijke onderscheiding

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen