
Exclusieve filmvertoning met regisseur in Cinema Gouda
Nieuws 401 keer gelezenGouda - Cinema Gouda toont zondag 4 mei de internationaal bejubelde speelfilm Truly Naked, in aanwezigheid van regisseur Muriel d’Ansembourg. Ze gaat voor en na de film in gesprek met het publiek.
De vertoning vindt plaats op zondag 3 mei om 15:45 uur. Regisseur Muriel d’Ansembourg is daarbij live aanwezig voor een exclusieve meet & greet. Ze deelt persoonlijke inzichten over het ontstaan van de film, haar artistieke keuzes en de internationale ontvangst. Er is ook ruimte voor vragen van het publiek.
Internationaal bejubeld debuut
Truly Naked is het speelfilmdebuut van D’Ansembourg en ging in première op toonaangevende filmfestivals, waaronder Berlijn. De Nederlandse pers ontving de film enthousiast en beloonde hem met vier sterren. De film valt op door zijn gedurfde thematiek en genuanceerde blik op seksualiteit en intimiteit.
Zeldzame kans voor filmliefhebbers
De combinatie van filmvertoning en live ontmoeting met de maker maakt dit volgens Cinema Gouda tot een bijzondere middag voor filmliefhebbers in Gouda en omgeving. Bezoekers krijgen een zeldzaam kijkje achter de schermen bij een van de meest besproken Nederlandse debuten van dit moment.
Kaarten zijn verkrijgbaar via www.cinemagouda.nl.





















