
Jongen (11) raakt hand kwijt na vuurwerkincident, politie gaat uit van een ongeval
112GOUDA • De jongen die op Nieuwjaarsdag ernstig gewond raakte bij een vuurwerkincident is zijn hand kwijtgeraakt. Dat meldt Omroep West. Volgens de omroep is dit door meerdere bewoners verteld. De jongen zou 11 jaar zijn.
Het slachtoffer raakte op maandagmiddag 1 januari rond 15.00 ernstig gewond bij een vuurwerkincident. Hij liet een bloedspoor achter door een deel van de wijk. Een trauma-arts werd per helikopter ingevlogen voor de behandeling van het slachtoffer. Na behandeling is het slachtoffer onder begeleiding van de arts vervoerd naar een ziekenhuis.
Het is nog onbekend wat er precies is gebeurd. Eerder werd door getuigen vermoed dat er door drie jongens vuurwerk naar het slachtoffer werd gegooid. Omroep West meldt dat de politie uitgaat van een ongeval. De politie doet nog onderzoek naar de toedracht.






















