Jeroen Siebelink.
Jeroen Siebelink. Aangeleverd

Lezing onderzoeksjournalist Jeroen Siebelink over voedselsysteem bij Paagman

Nieuws

Gouda - Auteur en onderzoeksjournalist Jeroen Siebelink geeft zondag 22 februari een lezing bij boekhandel Paagman Gouda over zijn nieuwste boek over het Nederlandse voedselsysteem. De toegang is gratis.

Siebelink presenteert om 14.00 uur zijn boek ‘Het bedwelmingsapparaat - De staat tegen mens, natuur en dier’ in de boekhandel aan de Lange Tiendeweg 35. In het boek onderzoekt hij de rol van het ministerie van Landbouw en de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Kritiek op toezichthouders

Het boek legt bloot hoe instanties die mens en dier zouden moeten beschermen, al decennialang worstelen met misstanden, gebrekkige handhaving en de invloed van de industrie waarop zij toezicht houden. Siebelink geeft een kritische blik op de staat van het Nederlandse voedselsysteem.

Tijdens de lezing vertelt Siebelink over zijn onderzoek, de totstandkoming van het boek en de verhalen achter de schermen. Na afloop signeert hij exemplaren voor bezoekers.

Aanmelden verplicht

Bezoekers moeten zich vooraf aanmelden via de website van Paagman Gouda. Siebelink komt op uitnodiging van Partij voor de Dieren Gouda.