
Dominant Olympia na valse start op schot tegen Groeneweg: 5-3
NieuwsGouda – Het slaperige Olympia incasseerde in de eerste tien minuten twee tegendoelpunten. Daarna zetten de rood-zwarten Groeneweg alsnog opzij. Mede dankzij een hattrick van Lion van de Velde eindigde de streekderby in 5-3.
Een merkwaardig duel op het complex aan de Bodegraafsestraatweg. Na de zeperd tegen ROAC was Olympia gebrand op herstel. Daar leek het aanvankelijk niet op. In de 5e en 7e minuut schoot Groeneweg raak.
Domineerde tot eindsignaal
Na de 0-2 richtte Olympia zich op. De ploeg van trainer Erik van Zoest domineerde vervolgens het spel tot aan het eindsignaal. Door een treffer van Aart Jan van Dijk kreeg de thuisclub aansluiting waarna Van de Velde zijn waarde weer eens nadrukkelijk bewees.
Bij 4-2 kwam Groeneweg nog even terug tot 4-3, maar Mohamed Belali maakte aan alle onzekerheid een einde: 5-3.
DONK is nog steeds niet geheel bij de les, ook al was de 5-1 nederlaag bij Valleivogels geflatteerd. Bij 1-1 (doelpunt Jason Sriwiran) hoopten de meegekomen supporters op een passend vervolg. Die bleef uit. Persoonlijke fouten zorgden voor een stevige domper.
Inzet niet geholpen
ONA verloor in Rotterdam met 3-2 van Ommoord. Assistent-trainer Theo van Eck complimenteerde zijn ploeg met de tomeloze inzet. ,,Het heeft echter niet geholpen. Jammer.”
Gouda deelde op eigen veld de punten met Sportief: 2-2. De vrouwen van Jodan Boys behaalden hun tweede achtereenvolgende zege. Met Lisanne Hoogeveen weer in de gelederen werd Klarenbeek verslagen met 2-1.
Nieuwe trainers
ONA en Gouda maakten bekend dat ze nieuwe trainers hebben gecontracteerd voor volgend seizoen.
Bert Potuyt gaat bij ONA aan de slag en oud-FC Utrecht prof Herman Verrips buigt zich straks over de ontwikkeling van het verjongde Gouda.