
ongeval • In Reeuwijk sloeg een auto op zaterdag 5 april rond 03.20 uur over de kop bij de afrit van de A12. De bestuurder, die naar het ziekenhuis werd gebracht, raakte de vangrail. De bestuurder werd uit het voertuig gehaald en ter plekke gereanimeerd.
REEUWIJK • In de vroege ochtend van zaterdag 5 april, rond 03.20 uur, is een personenauto over de kop geslagen bij de afrit van de A12 richting Reeuwijk.
De bestuurder raakte op de afrit van de snelweg door nog onbekende oorzaak de controle over het voertuig kwijt. De auto botste eerst tegen de vangrail, schampte vervolgens een lantaarnpaal en sloeg daarna over de kop. Het voertuig kwam uiteindelijk ondersteboven tot stilstand bij de rotonde van de N459.
Direct na het ongeval rukten meerdere hulpdiensten uit, waaronder de brandweer, ambulance en het Mobiel Medisch Team. De bestuurder werd uit het voertuig gehaald en ter plekke gereanimeerd. Vervolgens is hij met spoed en onder begeleiding van een trauma-arts naar het ziekenhuis gebracht.
De auto heeft korte tijd in brand gestaan, maar de brandweer wist het vuur snel onder controle te krijgen. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Een bergingsbedrijf heeft de zwaar beschadigde auto afgevoerd.