• Een eerdere vossenjacht in Gouda.
• Een eerdere vossenjacht in Gouda. Foto: Troy de Bruin

De Goudse Vossenjacht komt er weer aan

Nieuws

GOUDA • Wat begon als een spontaan idee in corona-tijd is inmiddels uitgegroeid tot een jaarlijkse traditie: de Goudse Vossenjacht. Op zaterdagmiddag 22 juni tussen 13.00u en 15.00 kan er in de Goudse wijken Bloemendaal (Heesterbuurt), Nieuwe Park en Korte Akkeren weer meegedaan worden aan de vossenjacht.

Tijdens de vossenjacht kunnen kinderen uit heel Gouda op zoek naar de “vossen” in één van de drie deelnemende wijken. Bij elke vos die ze vinden krijgen de kinderen een stempel op hun stempelkaart en met een volle stempelkaart kunnen zij na afloop bij de Goudse Feestwinkel een leuk prijsje ophalen.

Meedoen kan samen met vrienden of het hele gezin. Er is geen leeftijdsbeperking. Deelname aan de Goudse Vossenjacht is gratis, aanmelden als deelnemer is niet nodig.

Ook volwassen kunnen meedoen aan de vossenjacht. “Zorg voor een leuke, opvallende outfit en meld je aan via de website”, aldus de organisatie. Afgelopen jaren waren er bijvoorbeeld prinsessen, astronauten en een dinosaurus aanwezig tijdens de Goudse Vossenjacht. 

Kijk op  www.goudsevossenjacht.nl