
Geen treinen tussen Alphen aan den Rijn en Gouda door onderhoud spoorbruggen
NieuwsGouda/regio - ProRail voert van woensdag 17 tot zaterdag 20 juni onderhoud uit aan drie spoorbruggen. Daardoor rijden er geen treinen tussen Alphen aan den Rijn en Gouda. NS zet stopbussen in als vervangend vervoer.
ProRail onderhoudt in die periode drie spoorbruggen, waaronder de spoorbrug bij de Oude Dreef in Waddinxveen. Ook vernieuwt ProRail inspectiepaden en herstelt het bedrijf de keerwanden van station Waddinxveen Triangel. Met de werkzaamheden houdt ProRail het spoor veilig en in goede conditie.
Reizigers tussen Alphen aan den Rijn en Gouda kunnen ook omreizen via Woerden.
De werkzaamheden aan de spoorbrug bij de Oude Dreef zorgen ook voor verkeershinder op de weg. De aannemer probeert de hinder zoveel mogelijk te beperken, maar op sommige momenten sluit hij de Oude Dreef volledig af zodat ook het middelste deel van de brug opgeknapt kan worden.
Verzakkingen hersteld
Op station Waddinxveen Triangel herstelt ProRail van dinsdag 16 juni 07:00 uur tot vrijdag 19 juni 16:00 uur een aantal keerwanden en een deel van de bestrating. Op die locatie is sprake van verzakkingen.






















