Afbeelding

Diertotaal Utopia draagt winkel over aan Pets Place

Nieuws 2.732 keer gelezen

Gouda - Diertotaal Utopia in Gouda draagt zijn winkel in winkelcentrum Bloemendaal medio september over aan Pets Place. De dierenspeciaalzaak verhuist het filiaal naar het naastgelegen voormalige Casa-pand. De nieuwe vestiging aan de Lekkenburg 15 heeft een oppervlakte van 600 vierkante meter.     

Diertotaal Utopia is al ruim vier decennia gevestigd in Gouda. Voor eigenaar Peter de Klerck markeert de overname het begin van een nieuw hoofdstuk: “Toen we hoorden dat Pets Place naar het winkelcentrum kwam, zijn we met elkaar in gesprek gegaan. We zijn samen tot een goede oplossing gekomen en kijken met vertrouwen vooruit. Onze andere winkel in Gouda, Diertotaal Utopia in winkelcentrum Goverwelle, blijft gewoon open. Dat geldt ook voor onze webwinkel.” 

De medewerkers van Diertotaal Utopia hebben een baan aangeboden gekregen in de nieuwe Pets Place-winkel. De Klerck: “Voor een deel van het team betekent dit een nieuw avontuur bij Pets Place, terwijl anderen elders een uitdaging hebben gevonden. Het is niet makkelijk om afscheid te nemen van collega’s, Diertotaal Utopia is altijd een familiebedrijf geweest. Niet alleen omdat de winkel van vader op zoon is overgedragen, maar ook vanwege het hechte team.”

Directeur Bart Scheffer van Pets Place kijkt uit naar de opening. “We zijn trots dat we Diertotaal Utopia mogen voortzetten als Pets Place, liefst met zoveel mogelijk leden uit het vertrouwde team, in een ruimer pand en met een uitgebreider assortiment. Liefhebbers van hond, kat, knaagdier, vogel en vis kunnen naar verwachting medio september bij ons terecht voor een compleet aanbod aan dierenvoeding, diverse soorten speelgoed, lekkere snacks, huisvestingsbenodigdheden én ons persoonlijke advies.”
        

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

RFC Gouda neemt het op tegen The Wasps in Nijmegen.
Nieuws 3 uur geleden
RFC Gouda speelt beslissingswedstrijd om behoud in tweede klasse
foto's vossenjacht in Gouda. Gr. Jan
Nieuws 5 uur geleden
Goudse kinderen gaan op jacht naar vossen in vijf wijken
Dace Satre Sietina sluit het Preek van de Leek-seizoen af.
Nieuws 7 uur geleden
Goudse kunstenaar sluit seizoen af met preek over verboden geloof in Sovjet-tijd
DONK kijkt met weinig plezier terug op het treffen met De Meern
Nieuws 20 uur geleden
DONK en ONA onder druk, Jodan Boys wint opnieuw

Advertenties uit de krant

GZC DONK won tweemaal van UZSC en treft nu De Zaan.
Nieuws 20 uur geleden
GZC DONK bereikt finale waterpolo
Op de dijk vormen honderden mensen een erehaag.
Met foto’s en video 10 mei, 13:27
Grote politie-inzet bij uitvaartstoet motorclub van Moordrecht naar Gouda
Lion van de Velde was goed voor vele doelpunten. De spits scoorde de openingstreffer tegen Meerburg.
Nieuws 9 mei, 23:41
Olympia na 22 jaar weer kampioen: feest in de Breevaart
Inwoners kunnen een gratis pakketje aanvragen en zo hun buurt opfleuren
Nieuws 9 mei, 15:04
Gouda Bruist organiseert zonnebloemwedstrijd: Maak de Buurt Zonnig en Geel
Parkeren in de bewaakte fietsenstalling wordt gratis.
Nieuws 8 mei, 09:31
Bewaakte fietsenstalling NS-station Gouda wordt gratis

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen